Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Продукція для тепличників
Повернутись на:Головна

Продукція для тепличних господарств

Тепличний бізнес - це прибуткове і успішне капіталовкладення. Вирощування фруктів, зелені, овочів в парниках пізньої осені чи ранньої весни приносить чималий дохід. Конструкція парника - це каркас, на який в обов'язковому порядку натягується світлопропускаючий матеріал. Якраз таким матеріалом є - плівка повітряно-бульбашкова. Призначена вона для захисту рослин від згубного впливу холодів, опадів, сильного вітру.

Тепличні господарства - стрімко розвиваючийся агро сектор, часто фермерам доводиться стикатися з сильною конкуренцією і як наслідок доводиться приймати якісь заходи, щоб встояти на ринку. Звичайно найефективнішими заходами є зниження витрат на виробництво. Це дозволяє стати конкурентними в ціновій політиці щодо кінцевого продукту. Тому кожен агро-бізнесмен прагне купити плівку для теплиці по якомога вигіднішим розцінками. На нашому сайті це зробити легко!

Ми співпрацюємо з виробниками матеріалів для тепличників вже 10 років. Це дозволяє нам вести лояльну цінову політику. Висока якість всіх представлених позицій, надійність і простота використання дозволили завоювати довіру і міцне співробітництво з провідними агрохолдингами.

Смачні, натуральні овочі та фрукти допоможе виростити плівка для мульчування, здатна поліпшити якість грунту, щоб на ній виріс здоровий, вітамізірованний урожай. Процес догляду за рослинами простий і не займає багато зусиль.

До всього можна додати, що з тепличного господарства можна отримати до шести врожаїв за один рік. Істотні плюси використання плівки:

- 100% натуральність
- простота використання
- легкий монтаж / демонтаж
- тривалий термін служби
- хороша світлопроникність
- дозволяє досягти ідеального рівня вологості

Наша продукція - це плівка для теплиці купити в Україні, яку можна за прийнятною ціною в зручній для Вас формі. Вона збереже вашу вкладену працю, допоможе виростити екологічно чисті овочі. Особлива товщина тепличного тенту стійка до механічних пошкоджень, поривів вітру, стабілізує сонячні промені.

Сучасна плівка для теплиць ціни досить невисокі. Особливо в порівнянні зі складноконструкційним склом. На сьогоднішній день - це оптимальний матеріал для споруди будь-яких видів парників.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048