Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Плівка для мульчування
Повернутись на:ГоловнаПродукція для тепличників

Що таке плівка для мульчування

Однією з перших рекомендацій в городній тематиці є мульчування грядок. Проводиться цей процес за допомогою плівки для мульчування грунту або ж природної сировини. Використання останніх не конкурентно в порівнянні з плівкою.

Основне її призначення - це покриття врожаю для прискорення росту рослин. Особливо актуально для культур (полуниця, картопля, ранні овочі) які повинні бути захищені від холодів, безсніжних зим, стійких заморозків.

На додаток до всього вищесказаного можна відзначити що мульчування - це ще й ефективний спосіб поліпшення складу грунту і відмінний засіб від паразитуючих комах.

Використання подібного інноваційного дива дозволило аграріям збільшити продуктивність врожаю, так як вона сприяє прогріванню землі, а отже і активному росту який триває навіть в холодний період. До того ж повністю виключається поява сірої цвілі, основним джерелом якої є момент зіткнення плода з вологим ґрунтом. Неможливість росту бур'янів додатковий привілей.


Основні переваги технології мульчування чорною плівкою:

- Гідна альтернатива теплиці
- Підвищення темпів росту, ранній урожай і поліпшені якості продукту
- Створення сприятливого мікроклімату для рослин
- Забезпечення правильної вентиляції та акумуляції опадів
- Зниження відсотка рослин уражених грибковими захворюваннями
- Захист від пересушування / переохолодження / диких тварин / птахів
- Постійна рихлість і вологість грунту
- Відсутність стресу через градієнт температурного режиму день / ніч


Увага! Рекомендується самостійно доповнювати грунт поживними речовинами.

Як необхідно використовувати плівку?

Насамперед приступайте до підготовки цілини, найсприятливіший час - весна. Внесіть добрива, мінімізуйте кількість коренів бур'янів, для цього ретельно видаляйте їх.

На добре политі, рівні грядки можна приступати до розстеляння матеріалу. Краї плівки для мульчування необхідно прикопати або обтяжити цеглою. Отвори, всередину яких висаджується розсада або насіння робляться безпосередньо в момент висадки шляхом невеликих хрестоподібних надрізів.

Недорогий, максимально зручний і легкий матеріал - плівка для мульчування ціна на яку повністю себе виправдовує. Акуратне поводження дозволяє повторно використовувати цей матеріал протягом декількох років.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048