Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Повітряно-бульбашкова плівка для теплиць
Повернутись на:ГоловнаПродукція для тепличників

Повітряно-бульбашкова плівка для теплиці

Сучасний світ знає безліч видів упаковки, але саме повітряно-бульбашкова плівка зайняла особливе місце, ставши не тільки досконалим пакувальним матеріалом а й матеріалом для вкривання теплиць.

До основних переваг матеріалу можна віднести:

- Універсальність
- Економічність
- Підвищені експлуатаційні характеристики
- Водо- і грязе непроникність
- легка вага
- Не токсична складу

Плівка для теплиць гарантує збереження максимального рівня енергії. Її інноваційний дизайн - специфічні повітряноподібні вузли розроблялися як для ізоляційних потреб, так і розсіювання сонячних ультрафіолетових променів в теплицях.

Структурно повітряно-бульбашкова плівка для теплиць - це гнучке покриття, яке вільно фіксується за допомогою профільного кріплення. Все що знадобитися при спорудженні парника - ножиці або ніж. За потреби можна швидко замінювати старі фрагменти.
До всього «AIR BOUBBLE» утримує до 95% теплової радіації, дозволяє проникати 83% розсіяного сонячного світла і забезпечує вражаючий коефіцієнт теплопровідності - 1,7. Все свідчить про суперефективність, практичність і правильність рішення про придбання саме цього матеріалу. До того ж невисока ціна допомагає заощадити кошти.

Структурні речовини в складі повітряно-бульбашкової плівки і область застосування

Незвичайність структури, високоякісні складові забезпечили: стійкість до розривів, невелику вагу, відсутність впливу перепадів температури. Розрізняють дво- або тришарові бульбашки. Але провідною рисою залишається особлива надійність поліетиленових бульбашок усередині яких повітря.
Навіть в разі пошкодження декількох бульбашок вона все одно буде виконувати свою функцію відмінно. Це досягнуто за рахунок особливого розміщення бульбашок, - не залежно один від одного.

Повітряно-бульбашкова плівка, купити яку потрібно і чому.

Це ідеальний варіант для парника - сприяє підтримці температури на постійному рівні. У промисловій сфері як прокладочний, теплоізоляційний і звуконепроникний матеріал. З ним просто вберегти важливі металеві деталі від окислення.

Експертизи що проводяться в найсуворіших кліматичних зонах, при жахливих погодних умовах довели що бульбашкова плівка для теплиці стійка перед сильним дощем, градом, снігом, стійка до морозів і аномальної спеки.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048