Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Аплікатори для внесення консерванту
Повернутись на:ГоловнаПродукція для тваринництва

Аплікатори для внесення консерванту на силосних комбайнах

Обладнання для внесення консервантів являє собою ємність з робочим розчином у вигляді рідких силосних добавок (консервант), встановлену на кормозбиральних комбайнах або інших можливих сільськогосподарських агрегатах, використовується для заготівлі силосної маси.

Спеціальна конструкція має штанг з двома розпилювачами і низькочастотний насос тиску, що забезпечує внесеня інокулянтів. При цьому виключається пошкодження корисних мікроорганізмів! Сучасні мобільні кормозбиральні машини з спецаплікаторами дозволяють:

- звести до мінімуму втрати цінних поживних речовин
- збільшити показник перетравного протеїну (25кг / тонна)
- можливість додавання широкого спектру біологічно активних добавок і бактерій для силосу
- легко встановлювати пристрій на кормозбиральні комбайни

Пристрій для внесення консервантів в силос або так званий насос-дозатор не вимагає особливого обслуговування. Високоякісний блок розпилювача дозволяє знижувати обсяг необхідних речовин, характеризується максимально точною дозою розпилюваного іннокулянта на силос. Завдяки цьому відбувається оптимізація процесу силосування з ідеальним розподілом внесених інгредієнтів.

Підживлення активними засобами силосування забезпечує: придушення розвитку шкідливих мікроорганізмів, зводить до мінімуму ймовірність маслянокислого бродіння, покращує смакові якості кормової маси, підвищує перетравність їжі тваринам.

Аплікатори для внесення консерванту - це зручний, надійний і практичний механізм, незамінна річ при додаванні водорозчинних біологічних речовин під час збору врожаю. Практичне автоматизоване регулювання дозволяє чітко і рівномірно додати необхідну кількість консерванту.

Встановлений на вихід вивантажного силосопровода розпилювач забезпечує неможливість витоку закваски для силосної маси. До всього сказаного можна додати, що внесення за допомогою аплікаторів істотно скорочує витрати на робочу силу і є найважливішою умовою для успішного, а головне правильного використання силосних добавок, дозволяє повністю контролювати процес, дотримуватися норм.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048