Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Плівка для тюкування
Повернутись на:ГоловнаПродукція для тваринництва

Плівка для тюкуваня сіна

З наближенням напруженої виснажливої косовиці, жнив або збирання хліба зростає інтерес сільськогосподарських робітників до мінімізації своїх витрат як грошових так і трудових. Упаковка сіна в плівку - це оптимальний, сучасний варіант, спеціально розроблений для потреб обмотки.

Правильна сінажна плівка є фундаментальним фактором успіху заготовки високоякісного силосу і подальшого його надійного збереження в холодну пору року. Її щільна структура зробила можливим зберігати тривалий період найкращі якості силосу, з підтримкою поживної цінності, на додаток до цього вона стійка до механічних впливів, раптового розриву і добре розтягується. Дуже зручна і проста у використанні!

Додатковим плюсом є максимальне ущільнення тюків і забезпечення повітронепроникного бар'єру, атмосферна стійкість, а так само перешкода розвитку цвілі.

Екструзійно-роздувна і дуже еластична плівка для тюків виготовляється на ультрасучасному обладнанні, що дозволяє домогтися максимальних адгезійних властивостей, виготовляється з екологічно безпечних, нешкідливих і сертифікованих пластикових матеріалів, здатна витримувати часте транспортування і розтягування до 150-300%.

Високоякісна стрейч плівка для сіна, в чому вигода застосування?

- економія часу, не більше 15 секунд на обмотку кожного рулону
- економія фінансових коштів, за рахунок мінімальної собівартості матеріалу
- мінімум трудовитрат при максимальній продуктивності
- економія добового палива витраченого на взяття тюка
- відсутність втрат корму, за рахунок герметичного покриття тюка
- застосування при будь-яких погодних умовах

Потужна і міцна плівка для сіна нового покоління може бути різної ширини, для формування різних тюків вагою від 30 кілограм і до 700, різних форм.

Фінансова вигода, надійність, максимум герметичності в одному матеріалі!

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048