Технологии хранения кормов
и товарного зерна
Полезные советы
Вернуться на:ГлавнаяПолезные советы

Накрытие тюков агроволокном. Инструкция по инсталляции

Захисне волокно призначене для надійного захисту соломи і сіна від вітру та дощу. Забезпечує ефективне дихання рулонів та захищає від потрапляння опадів. За умови правильної інсталяції волокна на скирту висока якість накритої сировини зберігається протягом усього зимового сезону, завдяки висиханню після сильних опадів і уникненню розвитку цвілі.

1. Орієнтуйте скирту та волокно на основний напрямок вітру

Щоб уникнути надлишкового впливу вітру, а також гарантувати адекватну аерацію з усіх боків, скирти повинні бути орієнтовані вздовж головного напрямку вітру, а також протистояти йому. Два полотна на стику варто розміщувати методом перекриття на 30 см.


2. Накривайте скирту у вигляді “двоскатного дажу”

Кут нахилу волокна має становити 45 градусів. Якщо ви накриваєте скирту складену з квадратних тюків, верхні тюки мають бути укладені у формі піраміди, а найвища лінія тюків покладена вздовж “на ребро”. При правильній інсталяції (з точки зору кута нахилу і фіксації волокна), нормальні опади будуть спадати з волокна. Проте екстремальні та незвичайні опади можуть призвести до часткового зволоження скирти соломи або сіна.


3. Натягуйте волокно повністю

У місцях провисання волокна вода буде накопичуватися і, згодом, проникати через волокно в солому чи сіно. Кріплення волокна на скирті варто здійснювати через кожен метр по усьому периметру за допомогою кліпс-зажимів та прив’язаних до них мішечків із гравієм. Не затягуйте мотузками чи шпагатом. Це призводить до появи місць протирання, через які проникатиме вода.


4. Вірно розмістіть шов

Розмістіть волокно на скирті таким чином, щоб шов був розташований вздовж на самому верху скирти або ж перпендикулярно нахилу скирти.


ЧИТАЙТЕ >> Переваги та недоліки агроволокна

Опубликовано: 21 мая 2024
Вас может также заинтересовать
Если Вы хотите получить консультацию
позвоните нам по телефону 045 755 1548

Похожие статьи

Как агроволокно помогает зарабатывать больше на молоке
Как агроволокно помогает зарабатывать больше на молоке

В предыдущих статьях мы уже объясняли как агроволокно может помочь вам увеличить прибыльность производства молока. Агроволокно Toptex - это защитное в... Подробнее

Больше полезных статей