Технологии хранения кормов
и товарного зерна
События
Вернуться на:ГлавнаяСобытия

Якісна компанія – якісних товарів!

В рамках Програми ділових консультаційних послуг Європейського банку реконструкції і розвитку (BAS) команда «АГ-БАГ-Україна» взяла участь у двох дводенних тренінгах консалтингового агентства «Personal» – «Технологія активних продажів в роботі торгових представників» (28 лютого – 1 березня) та «Ефективне управління продажами: техніки переговорів в роботі торгових представників» (21 – 22 березня).

Впродовж чотирьох днів торгові представники, інженери та керівний склад «АГ-БАГ-Україна» підвищували рівень своєї професійної підготовки, здобували нові знання, а також засвоювали практичні навички успішних продавців, для того, аби стати максимально корисними для наших клієнтів та забезпечити успіх їхнього бізнесу використовуючи наші товари та послуги.

«Ми розпочали даний проект за Підтримки ЄБРР для того, щоб покращити обслуговування наших клієнтів. Для нас їх успіх є понад усе. Сподіваюсь, що тренінг сприятиме налагодженню кращих стосунків з клієнтами, допоможе зрозуміти як максимально швидко та ефективно задовольнити їх потреби», - зазначив директор «АГ-БАГ-Україна» Володимир Крутько.

Опубликовано: 23 марта 2014