Технологии хранения кормов
и товарного зерна
События
Вернуться на:ГлавнаяСобытия

Держим строй!

Шановні партнери,

Сьогодні 19-й день війни, яка назавжди змінить нас і нашу Державу.

Ми, команда АГ-БАГ-УКРАЇНА, віримо, що перемога буде за нами. Щоб Україна вистояла - економіка має працювати. Зараз, як ніколи, важливі надходження в бюджет, заробітні плати для людей та продовольча безпека країни. Звичайно, питання № 1 - це посівна. На превеликий жаль, тут наші можливості допомоги вам обмежені.

Проте, ми вже зараз працюємо над тим, щоб за 2 місяці ви мали необхідні вам продукти для кормозаготівлі та зберігання зерна.

МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС МАЄ ЖИТИ. АГРАРНИЙ БІЗНЕС МАЄ ЖИТИ.


В умовах війни планування на 2 місяці вперед - складна справа. Та логістичні ланцюжки і процеси, які вкотре уповільнилися, диктують своє. Якщо ви розумієте, що в квітні-червні у вас виникне потреба в конкретних продуктах - просимо вас не зволікати, думати про це вже зараз і робити запити заздалегідь. Авжеж ми готувалися до сезону кормозаготівлі і частина необхідних вам продуктів вже зараз є на складах наших постачальників в Європі. За потреби ми готові їх доставляти вам протягом 10-14 днів. Разом з тим, чим краще ми будемо розуміти ваші потреби сьогодні - тим більша ймовірність, що ви матимете все необхідне під рукою завтра.

Тримаймо стрій!

Слава Україні!

Опубликовано: 14 марта 2022