Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Події
Повернутись на:ГоловнаПодії

АГ-БАГ-Україна у серії семінарів з заготівлі кормів

В період з 21 квітня по 12 травня 2015 р., спеціалісти ТОВ «АГ-БАГ-Україна» Михайло Голуб і Тарас Дегодюк, виступили доповідачами у серії семінарів «Технологія заготівлі кормів. Методи зниження собівартості виробництва на МТФ», що були організовані Асоціацією Виробників Молока.

Разом з керівниками господарств були розглянуті питання технологій заготівлі та зберігання грубих кормів. Напередодні сінажної кампанії такі семінари дають змогу ще раз звернути увагу підприємств на особливості та важливість дотримання технологій кормовиробництва, оскільки корма - це запорука гарних надоїв, здоров’я корів та ефективності молочного тваринництва. Крім того представники «АГ-БАГ-Україна» вперше за останні роки підняли не менш важливу тему - використання органічних добрив, які дають змогу тваринницьким фермам зменшити витрати на хімічні добрива, підвищити родючість землі та знизити собівартість виготовленої продукції.

Зазначимо, що семінари проводились на базі підприємств ТОВ «Вітчизна», ПСП «Родіна», ТОВ «СПГ ім. Воловікова» та ФГ «Агрофірма Базис».

  • АГ-БАГ-Україна у серії семінарів з заготівлі кормів
  • АГ-БАГ-Україна у серії семінарів з заготівлі кормів
  • АГ-БАГ-Україна у серії семінарів з заготівлі кормів
Опубліковано: 13 травня 2015