Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Продукція для зерна

Повернутись на:Головна

Обладнання для зберігання і транспортування товарного зерна

Заготівля зерна - справа сезонна, але дуже важлива. Його споживання здійснюється протягом усього року. Зернова продукція - це не тільки повсякденна їжа людей, продукти його переробки служать кормом для тварин, птахів, ставкової риби.

Зберігання, транспортування зернових ресурсів складний, витратний, багатоопераційний процес. Сучасне обладнання для зерна покликане полегшити трудомісткі процедури. Їх застосування скорочує втрати, а як наслідок і збитки в сфері зерновиробництва, перешкоджає пошкодженню сировини. Техніка значно спрощує перебіг перевезення та затарювання в ємності зернової маси.

Неправильне утримання і поводження з зернобобовими культурами веде до екстенсивності і малопродуктивності всієї справи, внаслідок чого аграрний сектор дуже страждає. У цій галузі всі зусилля спрямовані на досягнення високоприбуткові, конкурентоспроможності, поліпшення якості продукції сільського господарства. На допомогу аграріям приходять сучасні потужні зернові машини, купити які можна на нашому сайті. Вони призначені для зберігання і переробки зерна. Таке сільськогосподарське обладнання незамінне для успішних фермерів.

Завдяки їх впровадженню відбувається збільшення економічної ефективності виробництва зерна, зменшуються витрати праці, підвищується рівень рентабельності. А від якості цих машин залежить результат переробки, скорочення часу простоїв і відсутність зайвих матеріальних витрат.

Технологічне оснащення або збирання зернових комбайном оптимізує витрати на навантаження вивантаження, сортування. Наявність техніки в кожному господарстві сьогодні вже не розкіш, а виробнича необхідність. До техніки пред'являється цілий комплекс найважливіших вимог:

- надійність механізмів
- довговічність
- зносостійкість
- конструкція повинна повністю виключати механічне травмування сировини
- низька питома витрата енергії
- антикорозійне покриття обладнання для зберігання зерна
- рекордна продуктивність

Кожне підприємство серед наявного різноманіття може вибрати для себе оптимальний і менш витратний варіант обладнання, яке відповідає потребам господарств. У той же час воно економічне і просте в експлуатації. Зручним винаходом стали мобільні зернові транспортери і машини для розвантаження зерносховищ.

Наші товари полегшують робочі операції, надійно служать багато років. Безсумнівною їх перевагою є взаємозамінність комплектуючих.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548