Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Послуги заготівлі кормів

Повернутись на:Головна

Чому варто орендувати техніку у
«АГ-БАГ-Україна»?

Якісно

17-річний досвід надання послуг із заготівлі кормів у рукавах

Вигідно

Відсутність витрат на купівлю та обслуговування техніки

Індивідуально

Безкоштовні консультації по зберіганню кормів

Надійно

Перевірена техніка та досвідчені оператори

Як скористатися послугою?

Крок 1step1

Зателефонуйте нам

050 446 42 44Олександр та отримайте відповіді на Ваші запитання

Крок 2step2

Забронюйте дати

Забронюйте дати роботи техніки на Вашому підприємстві

Крок 3step3

Застосуйте рекомендації

Підготуйтеся до закладання кормів згідно з рекомендаціями наших спеціалістів

Послуги заготівлі кормів та зерна в Україні почали розвиватися ще на початку 2000-х років і поступово розвинулись до окремого сектору. Зараз аграрії часто використовують орендовані кормозбиральні комбайни чи тюкопреса, коли власної техніки не вистачає. Надання послуг заготівлі кормів в полімерні рукава почало розвиватися трохи пізніше, проте зараз користується широкою популярністю серед підприємств тваринницького спрямування.

Заготівля кормів - один з ключових процесів у тваринництві, адже на деяких підприємствах корми займають до 75 % собівартості виробництва молока чи м’яса. Кормозаготівля - це складний та багатозадачний процес, особливо коли мова йде про заготівлю сінажу. Багатозадачність в свою чергу потребує уваги на кожному з етапів: підготовці, скошуванні, розкиданні, валкуванні, підборі і безпосередньо під час упаковки кормів чи то в силосну траншею, чи в рукава, або ж у рулони.

Сучасні технології по заготівлі кормів дозволяють отримувати основні корми високої якості і, таким чином, здешевлювати вартість раціону за рахунок зменшення частки концентрованих кормів у ньому. А чим менша собівартість молока - тим вища рентабельність його виробництва. Чим якісніший основний корм - тим здоровіші тварини.

Оскільки найпопулярнішими кормами для корів в Україні є люцерна та кукурудза, то заготівля силосу та сінажу - це процеси, які повинні бути відмінно налаштовані на кожному господарстві. Часто трапляється так, що місця для зберігання кормів на підприємстві не вистачає. Іншою проблемою також може бути надзвичайно поганий стан сховищ для зберігання кормів - старі або напів-зруйновані силосні ями чи траншеї.

Виходом із ситуації є використання технологій зберігання кормів в полімерних рукавах. Проте, придбання техніки для завантаження у рукава не завжди рентабельно, саме тому українські підприємства мають змогу отримати професійні послуги заготівлі кормів в полімерні рукава.

Умови надання послуг заготівлі кормів будуть залежати в першу чергу від типу корму, адже для різних кормів часом потрібна інша техніка. Завантажувати у рукава можна будь-які типи кормів: сінаж, пивну дробину, силос, жом, плющену кукурудзу, кукурудзяну пасту, жом. Для кожного типу корму ми готові надати детальні рекомендації та допомогти спеціалістам господарства в частині підготовки до процесу закладання корму в полімерні рукава.

Ми надаємо послуги по заготівлі кормів з 2005 року, а отже - маємо необхідний досвід, компетенції та налаштовані процеси. Тому ви можете скористатися наступними типами послуг:

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548