Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Заготівля кормів

Повернутись на:Головна

Заготівля кормів

Неможливо професійно займатися сільським господарством без спецтехніки, саме з нею найімовірніше досягнення рентабельності, а значить і отримання прибутку. Впровадження в фермерство.

Використання обладнання для переробки продукції тваринництва призводить до зниження фінансових витрат, механізації заготівлі кормів, скорочення робочого часу витраченого на виснажливу працю.

У наші дні професійні машини для тваринництва відрізняються високою продуктивністю, надійністю і широким функціоналом. Існує безліч надзвичайно цікавих винаходів, що дозволяють якісно, без втрат заготовляти і зберігати корми на зиму. Укорінення інновацій дозволять скоротити загальні втрати, які несуть сільські господарства до 10%. У той час як їх невикористання приводь до показників що досягають 50%.

Особливо ретельно необхідно підходити до вибору правильної техніки і матеріалів. Недогляд навіть найменшої деталі не дозволить досягти бажаних результатів, а задіяння нових технологій принесе розчарування. Перш ніж купити обладнання для тваринництва необхідно оцінити його по найактуальнішим параметрам:

- безперебійність роботи
- можливість заміни механічних частин, що сильно зношуються
- високоякісне покриття і довговічність деталей
- зручність в експлуатації
- ефективність виробництва
- мінімум споживаної потужності
- низькі експлуатаційні витрати

Використання в агропромисловому комплекс якісної техніки для заготівлі кормів та передових технологічних розробок сприяє стабільному зростанню врожайності, знижує витрати на паливо.

Найбільш затребувані конструкційні рішення в цьому сегменті ідеально підійдуть для господарств будь-якого рівня від маленького фермерського угіддя до виробничих агрохолдингів, що мають великі масштаби.

Вдаватися до технологічне обладнання тваринництва означає збільшувати продуктивність праці, автоматизувати багато робочих процесів, стати на шлях успішності своєї справи.

Ви перебуваєте в пошуку високоякісної сільгосптехніки і ефективних матеріалів для кормозаготівлі?

На сторінках нашого сайту Ви знайдете обладнання для тваринництва здатне брати участь у всіх господарських роботах, що відрізняється міцністю, вигідно виділяється співвідношенням ціна / якість. Тут можна підібрати необхідне оснащення заради досягнення високих виробничих показників.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548