Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Рукава для зберігання зерна

Повернутись на:ГоловнаПродукція для зерна

Рукава для зберігання сухого зерна

Сучасні технології, які використовуються для поліпшення агробізнесу - це зберігання зерна в поліетиленових рукавах (silo bag), варіант добре зарекомендував себе на фермах у аграріїв усього світу. У цій справі поліетиленовий рукав став незамінним помічником.

Даний метод дозволяє надійно ізолювати злаки і силос від дощу, морозів, снігу. Якщо ви підбираєте найоптимальнішу альтернативу для зернозберігання, тоді саме полімерний рукав для зерна це те, що вам ідеально підійде. Герметичність прекрасно блокує розвиток бактерій і грибів, в результаті відсутності кисню вони гинуть протягом перших тижнів. Концентрація вуглекислого газу виключає появу комах.

Ексклюзивне виробництво тришарового поліетиленового рукава для зерна товщиною до 250 мікрон (в залежності від діаметра) дозволяє підтримувати певну внутрішню температуру, перешкоджаючи проникненню УФ-променів. А спецдобавка, що міститься в складі виконує роль стабілізатора, запобігаючи згубному впливу сонячних променів на плівку.

Полімерні рукава для зберігання зерна переваги:

- висока якість одержуваних кормів
- низькі інвестиційні витрати
- мінімізація псування і висока продуктивність
- відсутність втрат сировини
- мобільність і гнучкість технології упаковки
- ефективна експлуатація місць зберігання
- збереження силосу / фуражу / жому / люцерни / кукурудзи
- немає необхідності в транспортуванні врожаю до елеватору
- економія витрат на будівництво стаціонарних зерносховищ

Фундаментальними складовими зберігання корму та зерна в рукавах є збереження протягом тривалого періоду (до 24 місяців) за рахунок відсутності ризику травмування під час перевезення. У поліетилені недозріле зерно визріває, забезпечується безутратність поживних речовин, виключаються чинники, що призводять до пересихання. Ціна рукава для зберігання зерна виправдовується його безпекою та надійністю.

Роблячи вигідні інвестиції в бізнес, ви отримуєте - його рентабельність. Тому доцільно особливого значення надавати правильному підбору високоякісних способів зберігання. Існують стандарти, яким зернові рукава повинні відповідати. Основним такими параметрами вважаються: опір розриву і розростання тріщин, недоступність розривного подовження.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048