Технології зберігання
кормів
та товарного зерна
Корисні поради
Повернутись на:ГоловнаКорисні поради

Накриття тюків агроволокном. Практичні поради

Отже, агроволокно. Якщо ви читали наші попередні статті про зберігання сіна та соломи - це означає, що ви знаєте практично все про те що таке агроволокно і переваги накриття скирти агроволокном. Ми підготували для вас ще кілька практичних порад, які точно стануть у нагоді. Але насамперед, рекомендуємо ретельно вивчити інструкцію з накриття тюків агроволокном.

Як вибрати агроволокно?


Підбір укриття для скирти слід розпочати з розмірів. Агроволокно виготовляється у кількох типорозмірах: 9,8 x 12,5 м, 12 x 25 м, 9.8 x 25 м та 15,4 х 25 м. Для того, щоб визначити кількість волокна для укриття певного типорозміру, необхідно знати:

Щоб підібрати агроволокно для укриття рулонів - рекомендуємо використати он-лайн калькулятор, який знаходиться тут. Якщо вам потрібна допомога з підбором розміру агроволокна для зберігання тюків - звертайтесь до наших консультантів https://ag-bag.ua/contacts

Щільність матеріалу

Сьогодні існує 2 типи щільності агроволокна - це 130 г/м.кв та 140 г / м.кв. Обираючи волокно ми рекомендуємо звертати увагу не на щільність матеріалу, а на показники водовідведення та показники проникнення повітря. Це пов’язано з тим, що щільність матеріалу жодним чином не впливає на водовідштовхувальні функції агроволокна. Тобто, волокно з меншою щільністю може захищати скирту від потрапляння вологи краще. Те ж саме стосується і показників міцності на розрив.

Що потрібно знати перед накриттям?

Фіксація агроволокна на скирті. Закріпити агроволокно на скирті можна кількома способами:

  1. металеві парасольки-фіксатори
  2. липка-стрічка + мішечки для гравію
  3. пластмасові фіксатори

Металеві парасольки-фіксатори


Мабуть, це кращий варіант фіксації агроволокна. Металева частина парасольки забивається всередину тюка, а пластикова кришка притискає волокно до поверхні скирти - таким чином це дозволяє перебувати матеріалу у натягу під кутом 45 град.




Ідеально, коли парасольками зафіксовано кожен погонний метр поверхні - така фіксація гарантуватиме захист від вітру. Занадто рідке розміщення фіксаторів - ризик зриву накриття і пошук агроволокна на полі “усім селом”.





Липка стрічка та мішечки для гравію

Тут все просто. Липка стрічка прив’язується до мішечків наповнених гравієм і приклеюється у формі літери V на нижню частину волокна. Частота розміщення - 1-2 метри.

Липку стрічку можна також використовувати для склеювання частин агроволокна між собою. Щоправда, стрічка повинна мати високу якість приклеювання, і витримувати сильні пориви вітру.




Пластмасові фіксатори

Цей тип фіксаторів використовується, як правило, для з’єднування 2-х частин агроволокна між собою. Фактично - вони виконують таку ж функцію як і липка стрічка. Пластикові фіксатори можуть бути також і у вигляді парасольки, проте їх надійність у порівнянні з металевими трохи нижча.




Як краще розмістити скирту?

Для того, щоб вода не підтікала під скирту слід зробити 3 речі:

Ідеальна піраміда для рулонів - це 4-3-2-1 рулони знизу вверх. Якщо ж ви розміщуєте квадратні тюки - рекомендуємо ретельно обрахувати, яка схема розміщення буде максимально зручною. Висоту і ширину скирти можна варіювати по-різному, але пам’ятайте, що занадто висока скирта - це незручність у складанні та відборі.


Залишилися питання про накриття тюків і рулонів агроволокном?

Бажаєте отримати додаткову консультацію?

Телефонуйте нам!


Опубліковано: 8 травня 2019
Вас може також зацікавити
Якщо Ви бажаєте отримати консультацію
подзвоніть нам за номером 045 755 1548

Схожі статті

9 найчастіших питань про органічні добрива ч.1
9 найчастіших питань про органічні добрива ч.1

Внесення органічних добрив для живлення в останні кілька років показує позитивну динаміку. Проте, в процесі підготовки та роботи з органікою частина ... Детальніше

Більше корисних статтей