Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Силосна плівка

Повернутись на:ГоловнаПродукція для тваринництва

Силосна плівка для зберігання кормів

Заготовити на зиму якісний корм для великої рогатої худоби - значить створити в своєму господарстві комфортні умови життя тваринам на холодну пору року, а також забезпечити його потенціалом для подальшого розвитку. Зробити це непросто. Перешкодити можуть погані погодні умови в період збирання трав, складнощі тривалого зберігання. Запорошені, забруднені, а то і запліснявілі запаси кормів можуть стати причиною хвороб тварин, зниження їх продуктивності.

Нові рішення старих проблем

Прекрасний вихід з подібних складнощів - силосна плівка, купити яку можна на сайті https://ag-bag.ua. На сьогоднішній день консервація кормів з її допомогою стає все більш поширеною і популярною. Вкриті спеціальною плівкою ями і кургани зберігають силос і сінаж протягом пізньої осені, зими і ранньої весни

На відміну від звичайного технічного матеріалу, який нерідко застосовують в селі по-старому, плівка для силосних ям дозволяє зберегти не тільки обсяг літніх заготовок, але і поживну цінність, а також корисні властивості кормів.

Конкурентні переваги силосної плівки

При укритті ям і траншей звичайна плівка служить не більше 1-2 місяців, а потім руйнується під несприятливим зовнішнім впливом, при цьому псується до 30-45% силосу і сінажу. У тих же умовах плівка для силосних траншей від команії АГ-БАГ-Україна буде гарантовано служити 1 рік, забезпечуючи герметичність сховищ.Це досягається завдяки ретельно проробленій технології її використання.

Міцною прозорою плівкою вистилаються стіни і частково днище укриття, а тришаровою чорно-білою - верхній шар припасів. При цьому стійка до ультрафіолету біла сторона виявляється зверху і захищає корм від перегріву і загнивання. Різна ширина цього цінного "покривала" дозволяє герметизувати сховища різного розміру.

Крім того, силосна плівка дуже міцна, не боїться проколів, високих навантажень і тертя при переміщенні. Плівку для силосних траншей ви можете замовити на нашому сайті, зв'язавшись з менеджером зручним для вас способом. Ми вирішуємо ваші проблеми сучасно - оперативно і якісно!

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 044 ‎499 7048