Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Товари BSK Lakufol

Повернутись на:ГоловнаНаші бренди
Контакти компанії
Адреса

BSK & Lakufol Kunststoffe GmbH

Hochstraße 2

D-91239
Henfenfeld

Germany

Телефон

+49 (0) 9151/861-0

+49 (0) 9151/861-45

Сайт компанії

www.bsk-lakufol.de

BSK & Lakufol Kunststoffe GmbH утворилася внаслідок об’єднання торгового підприємства BSK Plast Pack і виробника поліетиленової плівки Lakufol Kunststoffe GmbH. Компанія знаходиться у Хенфенфельді (Німеччина).

Обидва підприємства мають багаторічний досвід в галузі сільськогосподарської упаковки врожаю та пакувальної поліетиленової плівки, який об'єднаний під одним дахом. BSK Lakufol пропонує різноманітні продукти в області промислової транспортної та зовнішньої упаковки, а також сільськогосподарської упаковки врожаю. Компанія представлена партнерами та власними філіями в Німеччині, країнах Бенілюксу, Австрії та у Східній Європі.

BSK Lakufol Kunststoffe є одним з лідерів ринку за спеціальними видами плівок - зокрема стретч-плівкою для тюкування сінажу, силосу і упаковки сміттєвих тюків. Паралельно компанія виготовляє увесь спектр промислової транспортної та зовнішньої упаковки, такої як термоусадочна плівка, плівка для покриття піддонів, промислова стретч-плівка, пластикові пакети та мішки.

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548

Інші бренди