Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Товари ANNABURGER

Повернутись на:ГоловнаНаші бренди
Контакти компанії
Адреса

Torgauer Strasse 59/61/63
06925 Annaburg
Germany

Телефон

+49 35385/7090

+49 35385/70915

+49 35385/70915

Сайт компанії

www.annaburger.de

ANNABURGER Nutzfahrzeug GmbH - це одне з найбільших німецьких підприємств з виробництва сільськогосподарської причіпної техніки, що реалізує свою продукцію в Європі та за її межами. Підприємство було утворене на базі одного з підрозділів машинобудівного гіганта FORTSCHRITT, який здійснив поставку бл. 20 000 причепів з пластиковими цистернами до Радянського Союзу Деякі з них досі служать своїм господарям.

Конструкція усіх причепів ANNABURGER є власною розробкою компанії, а збір виконується висококваліфікованими та досвідченими спеціалістами власноруч. Підприємство виробляє повний модельний ряд техніки для транспортування усіх видів сільськогосподарських вантажів, техніку для внесення твердих та рідких органічних добрив. На базі традиційних транспортних засобів, таких як самоскид, універсальний розкидач, сінажний причеп або бочка для гною - ANNABURGER постійно розробляє нові інноваційні транспортні засоби, комбіновані причепи, а також універсальні причепи - це відрізняє підприємство від наших конкурентів.

ANNABURGER пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг, починаючи з компетентного підбору техніки та ретельного опрацювання проекту для отримання високоякісного продукту і закінчуючи відмінним сервісом. Власне конструкторське бюро, склад запасних частин та сервісна служба забезпечують компанії перевагу, а нашим клієнтам – задоволення від співпраці та впевненість у нашій техніці.

Фото продукції бренду

  • ANNABURGER
  • ANNABURGER
  • ANNABURGER

Статтi про товари бренду

9 найчастіших питань про органічні добрива ч.1
9 найчастіших питань про органічні добрива ч.1

Внесення органічних добрив для живлення в останні кілька років показує позитивну динаміку. Проте, в процесі підготовки та роботи з органікою частина ... Детальніше

Більше корисних статтей
Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548

Інші бренди