Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Товари BUDISSA BAG

Повернутись на:ГоловнаНаші бренди
Контакти компанії
Адреса

BAG Budissa Agroservice GmbH
Birnenallee 10
OT Kleinbautzen
02694 Malschwitz,
Germany

Телефон

(035 932) 356 30

Fax: (035 932) 356 56

Сайт компанії

www.budissa-bag.de

BAG Budissa Agroservice GmbH – компанія, яка починаючи з 1994 р. займається поширенням технології зберігання силосу, сінажу, жому, пивної дробини та сухого зерна в пластикових рукавах.

З 1997 р. компанія виробляє в Німеччині силосні преси BUDISSA BAGGER та пластикові рукава для зберігання кормів, а також сухого товарного зерна. Крім виробництва та продажу своєї продукції в більш ніж 30 країн світу, компанія постійно займається розробкою нових продуктів в області консервування кормів у пластикових рукавах і активно співпрацює з європейськими дослідними установами. Велику увагу компанія приділяє консультаційним послугам та сервісу.

BAG Budissa Agroservice Gmb входить до групи компаній Budissa. Це сільськогосподарське підприємство обробляє в Німеччині близько 9500 га земель та має приблизно 5500 голів ВРХ і 6000 голів свиней.


Фото продукції бренду

  • BUDISSA BAG
  • BUDISSA BAG

Статтi про товари бренду

Як спиртовим заводам економити на кукурудзі?
Як спиртовим заводам економити на кукурудзі?

Спиртова галузь - одна з ключових в Українській промисловості. Вона є важливою складовою паливно-енергетичного сектору, бо виробляє біоетанол та похід... Детальніше

Технологія силосування кормів у полімерних рукавах
Технологія силосування кормів у полімерних рукавах

Успішно зберігати, або консервувати, в плівкових рукавах можна більшість знайомих ринку україни кормів. Це пров'ялена силосна сировина: кормові злаки,... Детальніше

Більше корисних статтей
Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548

Інші бренди