Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Товари ROmiLL

Повернутись на:ГоловнаНаші бренди
Контакти компанії
Адреса

ROmiLL, spol. s r.o.

Tkalcovská
799/14 602 00

Brno, Czech
Republic

Телефон

+420 518 714 111

+420 518 714 112

Сайт компанії

www.romill.cz

ROmiLL - це чеська компанія, яка з моменту свого заснування у 1991 р. характеризується спрямованістю на дослідження, розробки та інновації у сфері технологій з виробництва кормів. На основі власних розробок компанія виробляє мобільно-вальцеві плющилки, що дають змогу зберігати корнаж у плівкових рукавах, та у силосних траншеях.

Продуктова лінійка плющилок ROmiLL починається з машин низької продуктивності для малих фермерських господарств та закінчуючи потужними машинами призначеними для великих сільськогосподарських підприємств або кооперацій. Крім того компанія спеціалізується на виробництві та реконструкції ліній для комбікормових заводів, а також на технологіях промислового мікрохвильового нагріву.

З 2008 р. завод ROmiL розпочав виробництво лінійки причіпної транспортної техніки для потреб сільськогосподарської логістики. В Україні найпопулярнішою моделлю даної лінійки є причепи для перевезення круглих тюків ROmiLL ROTOS.

Статтi про товари бренду

Суха мелена чи волога консервована?<br>Яка кукурудза є ефективнішою та рентабельнішою при годівлі ВРХ
Суха мелена чи волога консервована?
Яка кукурудза є ефективнішою та рентабельнішою при годівлі ВРХ

Останнім часом все більше українських молочних ферм перебувають у пошуку можливостей для зниження собівартості виробництва молока. Очевидно, що найбіл... Детальніше

Технологія закладки у рукава вологого зерна кукурудзи (корнажу)
Технологія закладки у рукава вологого зерна кукурудзи (корнажу)

Технологія плющення кукурудзи достатньо широко відома українському ринку, від моменту своєї появи на ньому у 2005 році. Обладнання для плющення зерна ... Детальніше

Більше корисних статтей
Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548

Інші бренди