Технології зберігання
кормів
та товарного зерна

Товари HIMEL® Maschinen

Повернутись на:ГоловнаНаші бренди
Контакти компанії
Адреса

Mittelhofen 11 72393 Melchingen Deutschland

Телефон

+49 7126 9299 0

Сайт компанії

https://himel.de/

На внутрішньому та міжнародному ринку технологій для сільського господарства компанія HIMEL вже майже 70 років робить собі ім'я в таких галузях, як системи подрібнення та змішування, системи збері-гання зерна та зерносховища, кормозмішувальні машини, системи для переробки соломи, стабільні технології та будівництво цехів. Сьогодні у цій компанії працює близько 200 осіб по всьому світу. Основний виробничий майданчик розташований у Мельхінгені, Швабія, на південь від Штутгарта. HIMEL - це компанія, що працює по всьому світу та має центри продажу та обслуговування в таких країнах, як Україна, Чехія, Австрія, Швейцарія, Італія, Румунія, Угорщина, Словаччина, Казахстан, Узбекистан, Західна Африка, Гана та Саудівська Аравія.

Сьогодні команда HIMEL працює у робочих групах із проектів на мережевих CAD- та CIM-терміналах. Команда, що складається з мотивованих та технічно компетентних співробітників, робить компанію HIMEL не лише виробником систем приготування кормів, а й компетентним партнером з усіх аспектів технології годівлі. Більше 1000 референтних господарств по всій Німеччині та у всьому світі підтвер-джують це твердження. Якість продукції HIMEL підтверджується практичними випробуваннями у галу-зевих журналах, випробуваннями TÜV, DLG, знаком CE та сертифікатами якості та екологічного мене-джменту відповідно до DIN EN ISO 9001 та 14001.

З 1999 року традиційним сімейним підприємством управляють сини засновника компанії, Вернер та Мартін Хірлінгери. З передачею управління компанією біля керма стали два компетентні і віддані своїй справі наступники, які продовжать зміцнювати позиції HIMEL на міжнародному ринку в новому тисячолітті.

Відео з товарами бренду

Якщо у вас ще залишилися будь-які запитання,
Ви можете задати iх нам по телефону 045 755 1548

Інші бренди